מעיסיקים במידג'ובס

הצטרף לרשימת מעסיקי מידג'ובס ללא תשלום.
Pro-man
Pro-man
תאריך הצטרפות: 2018-11-06
מספר משרות שפורסמו: 2
חברת פרו-מן עוסקת בסורסינג גיוסת האד האנטינג, פיתוח עסקית סדנאות ועוד
נטל"י
נטל
תאריך הצטרפות: 2018-12-23
מספר משרות שפורסמו: 1
נטל"י שירותי בריאות התלמיד. מתן סל בריאות לתלמידי בתי הספר מכיתות א-ט.
גשר שירותי השיקום התעסוקתי של ישראל
גשר שירותי השיקום התעסוקתי של ישראל
תאריך הצטרפות: 2019-01-31
מספר משרות שפורסמו: 2
"גשר"- שירותי השיקום התעסוקתי של ישראל, מספקת שירותי אבחון ושיקום תעסוקתי לאנשים עם מוגבלות וחסמים תעסוקתיים בגיל העבודה, ולנוער בעל צרכים מיוחדים. גשר גשר פועלת עפ"י עקרונות שיקומיים מובילים : אפשרות לחיות בתנאי חיים רגילים, נגישות תעסוקתית ורצף תעסוקתי. גשר מפעילה 14 מרכזי אבחון ושיקום תעסוקתי למבוגרים, 2 מרכזי שיקום לנוער ו-35 מפעלים מקדמי תעסוקה בפריסה ארצית רחבה. גשר מציעה סל שירותים רחב ומודולרי תחת קורת גג אחת ולה סגל עובדים מקצועי ורב-תחומי במקצועות השיקום הכולל עו"סים, מרפאים בעיסוק, פסיכיאטרים, פסיכולוגים, מדריכים שיקומיים, מורים מקצועיים ומאבחנים.
עמותת צ'יימס ישראל
עמותת צ'יימס ישראל
תאריך הצטרפות: 2018-11-18
מספר משרות שפורסמו: 6
עמותת צ'יימס ישראל הנה ארגון ללא מטרות רווח, הפועל למען שיפור איכות חייהם של אנשים עם צרכים מיוחדים, באמצעות פיתוח ומתן מגוון שירותים מקצועיים ועדכניים באיכות גבוהה.
העמותה לילדים בסיכון
העמותה לילדים בסיכון
תאריך הצטרפות: 2018-12-16
מספר משרות שפורסמו: 1
העמותה עוסקת בטיפול בילדים ובני נוער על הרצף האוטיסטי, החל מהגיל הרך ועד גיל 18, והינה הגוף הוותיק והמוביל בישראל לטיפול באוטיזם בגיל הרך. העמותה מפעילה כ-200 מסגרות בפריסה ארצית: מעונות יום שיקומיים, גני תקשורת, מרכזי טיפול ומעריך טיפולי משלים בבתי הספר.
MANPOWER CARE
MANPOWER CARE
תאריך הצטרפות: 2018-12-19
מספר משרות שפורסמו: 4
Manpower Care מקבוצת Manpower ישראל מתמחה במתן שירותי טיפול וסיעוד לקשישים ולאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, ונמנית עם החברות המובילות בתחום זה בישראל. כחברה-בת של Manpower ישראל, חרתה Manpower Care על דגלה מחויבות למטופליה, בד בבד עם העצמה ומתן כלים ייחודיים לעובדיה. מטפלי Manpower Care קשובים לא רק אל ההיבט הפיזי של הטיפול בצורכי היומיום, אלא מציעים התייחסות אל מכלול המאפיינים הייחודיים של הזיקנה, ובהם הטיפול בחולי אלצהיימר, הטיפול בחולי סוכרת, ומתן דגש על פעילות גופנית לבני הגיל השלישי. התמקדות בצרכים אלה, לצד תפיסת המטפל כעוגן המרכזי שעליו נשען הטיפול, הם שמקנים ל-Manpower Care את המוניטין שלה כחברה המקצוענית, האמינה והמובילה ביותר בתחומה. Manpower Care רואה בשיפור איכות החיים של מטופליה ובשקט הנפשי של בני משפחותיהם את משימתה העיקרית, ועל כן קיבלה על עצמה לפעול בהתאם לאמנת שירות מחייבת, שלפיה תספק החברה מענה מיידי לכל פנייה, ופתרון אופטימלי לצרכיו הייחודיים של כל מטופל. עם הצוות המיומן של Manpower Care נמנים עובדים סוציאליים, אחיות, רופאים ואלפי מטפלים סיעודיים. Manpower Care נושאת תו התקן הבינלאומי ISO 9001 המגדיר את הדרישות ואת תהליכי העבודה הארגוניים שנועדו לספק טיפול מקצועי ואחראי, מענה מושלם לצורכי המטופלים ושירות קשוב, יסודי ואמין. כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצוענות, החברה משקיעה את מרב המשאבים בגיוס מטפלים מן השורה הראשונה ומקנה להם את כל הכלים המקצועיים להצלחה, לרבות מערך משאבי אנוש ורווחה לעובד, ליווי, הדרכה ופיקוח מקצועי שוטף. בזכות שנים של התמחות, התמקצעות והתפתחות מתמדת, ובזכות הידע הרב, המשאבים והכלים החדשניים שמעמידה לרשותה החברה-האם Manpower ישראל, משכילה Manpower Care לספק מענה איכותי וקשוב לכל הארגונים והמוסדות הפועלים בתחום, ובכלל זה המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה, משרד הבריאות, קופות החולים, חברות הביטוח ואחרים, זה למעלה מ-20 שנה.
פנסיון גן ביער
פנסיון גן ביער
תאריך הצטרפות: 2018-11-18
מספר משרות שפורסמו: 3
בית האבות נמצא במרכז רמת גן ובמחלקה הסיעודית גרים כ40 דיירים.
א.ד.נ.מ בע"מ
א.ד.נ.מ בע
תאריך הצטרפות: 2018-12-20
מספר משרות שפורסמו: 3
ארגון ייחודי הפועל כ - 30 שנה, מתוך תחושת שליחות ואחריות כלפי האדם כאינדיבידואל וכלפי החברה הישראלית, ומספק שירותים איכותיים בתחומי טיפול, דיור, חינוך, תעסוקה ופנאי לאוכלוסיות עם צרכים ייחודיים ולילדים ונוער בסיכון
פאלאס רעננה דיור מוגן מקבוצת עזריאלי
פאלאס רעננה דיור מוגן מקבוצת עזריאלי
תאריך הצטרפות: 2018-10-23
מספר משרות שפורסמו: 1
דיור מוגן ובו 2 מחלקות סיעודיות
svt
svt
תאריך הצטרפות: 2019-04-10
מספר משרות שפורסמו: 19
חברת השמה ייחודית
קבוצת דנאל
קבוצת דנאל
תאריך הצטרפות: 2018-10-23
מספר משרות שפורסמו: 12
קבוצת דנאל מסתעפת לשלוש חטיבות עסקיות : משאבי אנוש (גיוס והשמת עובדים), סיעוד (הגיל השלישי) ובית אקשטיין אוכלוסיות מיוחדות (משרות טיפוליות). ומעסיקה כ 3,000 עובדי סגל.
משרד הבריאות
משרד הבריאות
תאריך הצטרפות: 2019-03-27
מספר משרות שפורסמו: 1
משרד הבריאות הינו אחד מבין המשרדים הגדולים במדינה, בו מועסקים עשרות אלפי עובדים. אנו מפרסמים משרות שונות בכל הסקטורים והדרוגים.
צהר הלב
צהר הלב
תאריך הצטרפות: 2019-01-29
מספר משרות שפורסמו: 2
רשת מוסדות צהר הלב בכל ילד יש פוטנציאל עצום. כל ילד ראוי למימוש הפוטנציאל העצום הזה, אולם, לא כל ילד זוכה לכך. עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים, הדרך לשם קשה שבעתיים. לעתים, אף חסומה לחלוטין. אנחנו כאן כדי לסלול את הדרך הזו עבור כל ילד וילדה, להפוך אותה לדרך המלך עבורם. כ-1300 ילדים מטופלים בעשרות המרכזים שלנו בכל רחבי ישראל, בידי אנשי מקצוע מעולים הנעזרים בקדמת הטכנולוגיה והמכשור. אנו עוטפים אותם בהמון רגישות ואהבה כדי שיוכלו לצמוח ולמצות את האוצר הטמון בתוכם. אנו מלווים ומטפחים את הילדים עד לבגרותם, מציידים אותם במקצוע ומפעילים עבורם מערך דיור מיוחד - הכל במטרה להביא להשתלבותם העצמאית כבוגרים בקהילה. אנחנו כאן כדי ליצור עבור כל ילד וילדה את ההזדמנות לה הם ראויים.
אתגר משאבי אנוש
אתגר משאבי אנוש
תאריך הצטרפות: 2018-10-24
מספר משרות שפורסמו: 16
קבוצת אתגר משאבי אנוש נוסדה בשנת 1987. אתגר היא בין החברות הותיקות, הגדולות והמובילות בישראל בתחומי המיון הגיוס, ההשמה וההעסקה של עובדים. אתגר - והחיפוש נגמר, איננו רק משפט או סיסמה. זהו עקרון אשר מנחה את מנהליו ואת עובדיו של הארגון. זוהי מטרה מוצהרת והתחייבות ברורה שבין אתגר ולקוחותיה: לייצר פלטפורמה יעילה, מקצועית ודיסקרטית המאפשרת למעסיקים למלא, במהירות, את הצורך שלהם בידיים עובדות, ולהעניק, באותה הנשימה, מקום עבודה ראוי, מתגמל ונוח לציבור מחפשי העבודה. אלפי העובדים אשר מועסקים, בסיוע אתגר, מדי חודש, הם הסיפוק האמיתי למלאכתנו. תרומתנו הצנועה מתבטאת במספר רב של משפחות מאושרות אשר מצליחות להתפרנס בכבוד ומגיעות לכדי עצמאות כלכלית. חברת אתגר משאבי אנוש מתמחה בגיוסי עובדים, מנהלי ביניים ומנהלים בכירים
בית עולי הולנד
בית עולי הולנד
תאריך הצטרפות: 2018-10-19
מספר משרות שפורסמו: 1
בית הורים
Cancer Hope
Cancer Hope
תאריך הצטרפות: 2019-01-10
מספר משרות שפורסמו: 1
בדיקות גנטיות לחולי סרטן
אלאור
אלאור
תאריך הצטרפות: 2019-01-24
מספר משרות שפורסמו: 2
ארגון אלאור- 30 שנה של מצוינות בשירות לאנשים עם צרכים מיוחדים.
דנאל משאבי אנוש - פתח תקווה
דנאל משאבי אנוש - פתח תקווה
תאריך הצטרפות: 2018-10-24
מספר משרות שפורסמו: 3
חברת השמה, סניף פתח תקווה. מגייסת למוסדות וארגונים רפואיים.
גרינאוניקס בע"מ
גרינאוניקס בע
תאריך הצטרפות: 2019-01-29
מספר משרות שפורסמו: 2
סטרטאפ בתל אביב בתחום הביוטכנולוגיה בתל אביב
שרן רפואה עד הבית
שרן רפואה עד הבית
תאריך הצטרפות: 2018-10-15
מספר משרות שפורסמו: 5
שרן רפואה עד הבית הוקמה בשנת 2004 ומספקת ליווי וטיפול רפואי מקצועי בסביבה הביתית. 14 שנות ניסיון מיצבו את שרן כמובילה בישראל בתחום השירותים הרפואיים המתקדמים המעניקים למטופלים ובני משפחותיהם פתרונות רפואיים מקצועיים ונגישים בבית.
הסמינר התיכוני האמריקאי ע
הסמינר התיכוני האמריקאי ע
תאריך הצטרפות: 2018-10-16
מספר משרות שפורסמו: 1
הסמינר האמריקאי ע"ש אלכסנדר מוס היא תוכנית אקדמית אמריקאית המציעה סמסטר בחו"ל - בישראל.
מעגן מיכאל
מעגן מיכאל
תאריך הצטרפות: 2018-12-11
מספר משרות שפורסמו: 1
קיבוץ מעגן מיכאל
best4u
best4u
תאריך הצטרפות: 2018-11-27
מספר משרות שפורסמו: 1
בסטפוריו הינה חברה המגייסת עובדים למגוון תחומים בסטפוריו מובילה בגיוסים לתחומי הפארמה/ רוקחות /אחים/ות ועוד
אלווין ישראל
אלווין ישראל
תאריך הצטרפות: 2018-12-10
מספר משרות שפורסמו: 4
עמותת אלווין ישראל, שנוסדה בשנת 1984 וכיום מספקת שרותים למעל ל-4,500 אנשים עם מוגבלויות, מאמינה כי כל פרט בקהילה ראוי להיות חלק בלתי נפרד של החברה הסובבת אותו, ולא מורחק ומבודד ממנה. מטרת-העל של כלל המסגרות והשירותים באלווין ישראל היא לספק ליחיד ולקבוצה כלים ותמיכה הנדרשים על מנת לשפר את מידת עצמאותם ותפקודם בתוך הקהילה. הארגון מספק שרותי תמיכה לאלפי ילדים, מתבגרים ומבוגרים עם מוגבלויות,
פורטל מידגובס
פורטל מידגובס
תאריך הצטרפות: 2018-10-13
מספר משרות שפורסמו: 73
מאות משרות מתפספסות, הרבה מומחים והרבה אנשים ממקצועות הבריאות נשארים בלי עבודה זמן רב עקב קושי במציאת עבודה, בדיוק את הבעיה הזו החלטתנו לפתור. מידג'ובס הוא אתר משרות רפואיות אשר מפרסם משרות רפואיות במגוון מקצועות בריאות, ומשדך בין המעסיק לעובד ומשיג שתי מטרות, מניעת אבטלה וצמצום מחסור בכוח אדם במוסדות הרפואיים למניהם.
בית מרפא גנים
בית מרפא גנים
תאריך הצטרפות: 2018-12-31
מספר משרות שפורסמו: 3
מוסד רפואי מוביל בתחומו בגדרה
אדנמ
אדנמ
תאריך הצטרפות: 2019-03-24
מספר משרות שפורסמו: 1
אדננ הינו ארגון ייחודי, הפועל כ 30 שנה, מתוך תחושת שליחות ואחריות כלפי האדם כאינדיבידואל וכלפי החברה הישראלית, ומספק שירותים איכותיים בתחומי טיפול, דיור, חינוך, תעסוקה ופנאי לאוכלוסיות עם צרכים ייחודיים ולילדים ונוער בסיכון. הארגון פועל בפיקוח ובמימון משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, משרד החינוך, משרד הבריאות והגוינט. אנו פועלים מתוך חזון להעניק קשת אפשרויות המזמנות הצלחה דרך חדשנות, מקצועיות, נדיבות ואהבת האדם מתוך אמונה שלמה בזכות הבסיסית של כל אדם להשתלבות מלאה בקהילה וליצירת חברה מכילה ושוויונית. כך, הארגון מעניק רצף שירותים הכולל הפעלת שירותי דיור מגוונים, מעונות יום שיקומיים, גני ילדים ובתי ספר לחינוך המיוחד, שירותי אומנה, שירותי תעסוקה חדשניים, תרבות ופנאי, לימודים במוסדות אקדמיים לאנשים עם צרכים מיוחדים, מרכזי טיפול ומרכז לייעוץ במיצוי זכויות.
Myndlift
Myndlift
תאריך הצטרפות: 2019-03-28
מספר משרות שפורסמו: 1
Myndlift offers the most accessible therapist-guided home brain training, based on neurofeedback. Through training with Myndlift, users learn to regulate their brain activity, resulting in improved brain performance.
מרום צפריר
מרום צפריר
תאריך הצטרפות: 2018-10-25
מספר משרות שפורסמו: 1
חברת מרום צפריר מתעסקת בתחום בריאות הנפש בבעלותה הוסטל עתיד לאנשים עם בעיות גופניות ונפשיות בירושלים.
מערך גיוס למערכת הבריאות בשירות המדינה
מערך גיוס למערכת הבריאות בשירות המדינה
תאריך הצטרפות: 2018-11-06
מספר משרות שפורסמו: 2
מערכת הבריאות הממשלתית מונה את משרד הבריאות הראשי על יחידותיו המנהליות ובכללן לשכות הבריאות, המעבדות לבריאות הציבור, המכון הלאומי לרפואה משפטית והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים, וכן 22 בתי חולים ממשלתיים (כלליים, פסיכיאטריים וגריאטריים).
בית חולים מעלה הכרמל
בית חולים מעלה הכרמל
תאריך הצטרפות: 2018-11-04
מספר משרות שפורסמו: 1
בית חולים ממשלתי לבריאות הנפש מעלה הכרמל הממוקם בעיר טירת הכרמל
קופת חולים מאוחדת
קופת חולים מאוחדת
תאריך הצטרפות: 2018-12-10
מספר משרות שפורסמו: 1
קופת חולים מאוחדת שירותי מאוחדת מרפאות - למאוחדת ארבע מנהלות מחוזיות ולמעלה מ250- מרפאות הפזורות בכל רחבי הארץ. רופאים - מאוחדת מעסיקה למעלה מ3,500- רופאים ברחבי הארץ. ללקוחות מאוחדת אפשרות בחירה חופשית של הרופא המטפל. בתי מרקחת - לרשות לקוחות מאוחדת עומדים עשרות בתי מרקחת פנימיים של מאוחדת ועוד מאות בתי מרקחת חיצוניים פרטיים בכל רחבי הארץ, לרבות רשתות "ניופארם" ו"סופרפארם". מעבדות - במרבית מרפאות מאוחדת מעבדה ללקיחת דמים ומספר מעבדות מרכזיות, אליהן מתנקזות הבדיקות מכל מרפאות מאוחדת. מכונים - מכוני מאוחדת מציעים שירותים בתחומים שונים כגון: הדמייה (רנטגן, אולטראסאונד, ממוגרפיה ועוד), התפתחות הילד, פיזיותרפיה, בריאות האישה, סכרת, לב ועוד. רפואה משלימה ומרפאות כאב - למאוחדת מספר מרפאות ברחבי הארץ המתמחות ברפואה משלימה וברפואת כאב בשיטות טיפול שונות ובפיקוח רפואי. המטפלים במרפאות הרפואה המשלימה ובמרפאות הכאב הינם מטפלים מקצועיים ובעלי תודעת שירות גבוהה. במרפאות מגוון טיפולים של רפואה משלימה בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית ומבחר עצום של סדנאות וטיפולים ממסורות עתיקות ומטיפולים חדשניים כגון: טיפולי שיאצו, רפלקסולוגיה, טיוונא, הומיאופתיה, כירופרקטיקה, עיסויים, שיטת פאולה, פלנדקריז ביו-פידבק ועוד. מרפאות שיניים - מאוחדת מפעילה רשת של מרפאות שיניים ברחבי הארץ. המרפאות מציעות מגוון רחב של טיפולים כגון: רפואת שיניים מונעת, אורתודנטיה וטיפול פה ולסת, טיפולי שיניים מורכבים למטופלים בסיכון גבוה, הרדמה וטיפולים לילדים וכמובן טיפולים כגון סתימות, עקירות, כתרים ועוד. קידום בריאות וסדנאות - מאוחדת מפעילה בכל רחבי הארץ מגוון סדנאות לכל הגילאים בתחומים שונים כגון: גמילה מעישון, לידה והורות, תזונה נכונה, ליקויי התפתחות ולמידה, פעילות גופנית ותנועה, עזרה ראשונה ועוד. דיור מוגן לגיל הזהב - למאוחדת רשת מגורי איכות לגיל השלישי - רשת "נווה עמית". הרשת אשר מאמינה באיכות חיים גבוהה דווקא בגיל הזהב, מציעה ל"מבוגרים שאוהבים את החיים" דיור מוגן, בית אבות, בית חולים סיעודי, שיקום וטיפול בחולים במצב סיעודי רפואי - מורכב. הרשת מפעילה שישה מרכזי דיור הפרוסים ברחבי בארץ. בתי מלון - מאוחדת מנהלת שני בתי מלון: מלון באלי טבריה - המלון הראשון בישראל המעניק לכל אחד מבני המשפחה חופשה אולטימטיבית בסגנון שונה - במלון אחד. מלון ספא כנען בצפת - מלון יוקרתי ומפנק, מציע לאורחי המלון בנוסף לטיפולי ספא וארוחות גורמה, גם תוכן רוחני ואומנותי באמצעות הרצאות וסדנאות בתחומי האמנות והרוח.
עד 120 הוד השרון
עד 120 הוד השרון
תאריך הצטרפות: 2019-03-10
מספר משרות שפורסמו: 2
רשת של בתי דיור מוגן יוקרתי בפריסה ארצית
אחיות בלבן
אחיות בלבן
תאריך הצטרפות: 2018-11-06
מספר משרות שפורסמו: 2
השמת אחיות לבתי אבות בכל הארץ
נתן בריאות, סיעוד ורווחה
נתן בריאות, סיעוד ורווחה
תאריך הצטרפות: 2018-12-18
מספר משרות שפורסמו: 4
נתן היא חברת סיעוד שהוקמה כדי לטפל, להשגיח ולסייע לאנשים המתקשים בתפקוד היומיומי בביתם. נתן" מעסיקה אלפי עובדים ישראליים וזרים, דוברי עברית ושפות נוספות המטפלים בקשישים, חולים ומוגבלים בכל רחבי הארץ. העזרה ניתנת בפיקוח רצוף של עובדים סוציאליים, אחים ואחיות מוסמכים, פסיכולוגים, מומחים במדעי הזקנה ומרפאים בעיסוק. בין שירותינו תוכלו למצוא שירותי אחות פרטית, מטפלת סיעודית, ייעוץ לבתי אבות וכן שירותי עובדים זרים לסיעוד.
מור-מאר
מור-מאר
תאריך הצטרפות: 2018-12-17
מספר משרות שפורסמו: 1
מור-מאר נותנת שירותי אבחון רפואיים
מרכז אלראזי לשיקום
מרכז אלראזי לשיקום
תאריך הצטרפות: 2018-10-22
מספר משרות שפורסמו: 1
"אל- ראזי" נוסד בשנת 1998 על ידי קבוצה של מומחים ערבים בתחומי הרפואה, הפסיכולוגיה והרפואה המשלימה בקרב ילדים. המטרה היתה להגשים שינוי בהבנה החברתית, ובסטיגמות ביחס לילד עם צרכים מיוחדים, והדרכים לעמוד בפני העמדות האלה, בנוסף להגשת הטיפול המקצועי. "אל- ראזי" הוא המרכז הראשון מסוגו אשר מאגד תחת קורת גג אחת צוות אינטר-דיציפלינארי רחב שמונה עשרות אנשי מקצוע בהתמחויות שונות כגון : רפואה (נוירולוגיה, ילדים ופסיכיאטריה), פסיכולוגיה ונוירופסיכולוגיה, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, ריפוי בדיבור, עבודה סוציאלית, חינוך מיוחד, אבחון דידקטי, ניהול וסייעות טיפוליות.
גולדן קייר
גולדן קייר
תאריך הצטרפות: 2019-03-26
מספר משרות שפורסמו: 2
למרכז רפואי בנס ציונה דרושים אחים/ות באופן מיידי, תנאים טובים למתאימים! קורות חיים למייל
Danel
Danel
תאריך הצטרפות: 2018-10-24
מספר משרות שפורסמו: 5
דנאל ביוטק מתמחה בהשמת אקדמאיים ובכירים בענפי הפארמה, ביוטכנולוגיה, ביופרמצבטיקה ורפואה
חברת בתי אבות ברמת גן בע"מ
חברת בתי אבות ברמת גן בע
תאריך הצטרפות: 2018-12-16
מספר משרות שפורסמו: 4
בית אבות - עצמאים, תשושים וסיעודיים
HRR
HRR
תאריך הצטרפות: 2018-10-28
מספר משרות שפורסמו: 4
חברת בוטיק להשמת דרגי ביניים ובכירים במגוון תחומים
שנאון
שנאון
תאריך הצטרפות: 2018-10-31
מספר משרות שפורסמו: 1
שנאון מרפאת שיניים ותיקה
רשת ביחד בתי אבות
רשת ביחד בתי אבות
תאריך הצטרפות: 2018-10-14
מספר משרות שפורסמו: 7
רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים, תשושים ותשושי נפש מאז 1986. בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים ברמה בלתי מתפשרת, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים.
UMRC המשאב האנושי
UMRC המשאב האנושי
תאריך הצטרפות: 2018-11-09
מספר משרות שפורסמו: 9
המשאב האנושי שמה בראש מעייניה את המשאב האנושי לפני כל דבר אחר . אנו מאמינים, שאנו בני האדם יוצרים את ההזדמנות למקסימום הצלחה במינימום מחיר. אנו מחויבים להוגנות ושקיפות ורואים בהם ערכי יסוד. לכן כשייכים ל משאב האנושי אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים שאנו נעשה ככל יכולתנו לספק את המשרה המתאימה ביותר לניסיונך ורצונותיך.
sk-pharma
sk-pharma
תאריך הצטרפות: 2018-11-26
מספר משרות שפורסמו: 1
חברת תרופות מובילה בתחום האינובטיבי למעלה מ15 שנה
החברה לתרבות ספורט ופנאי בת ים
החברה לתרבות ספורט ופנאי בת ים
תאריך הצטרפות: 2019-01-06
מספר משרות שפורסמו: 4
החברה לתרבות מפעילה את המרכז הרב נכותי אשר נותן מענה תעסוקתי לבעלי מוגבלויות בוגרים.
בית אקשטיין
בית אקשטיין
תאריך הצטרפות: 2018-12-03
מספר משרות שפורסמו: 1
בית אקשטיין, ארגון שנותן מענה לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.
בית אקשטיין
בית אקשטיין
תאריך הצטרפות: 2018-11-22
מספר משרות שפורסמו: 8
ארגון הנותן מענה לאוכלוסיה עם צרכים מיוחדים. פריסה ארצית.
קשת האגודה למען הקשיש
קשת האגודה למען הקשיש
תאריך הצטרפות: 2018-12-25
מספר משרות שפורסמו: 3
קשת, האגודה למען הקשיש, הינה עמותה המנהלת מוסדות רפואיים גריאטרים ומרכזי יום לגיל השלישי.
חברת השמה
חברת השמה
תאריך הצטרפות: 2019-01-30
מספר משרות שפורסמו: 0
חברת השמה גלובלית
לב אחים ואחיות
לב אחים ואחיות
תאריך הצטרפות: 2018-12-24
מספר משרות שפורסמו: 6
חברת כח אדם והשמה בתחום הרפואה, העסקת אחים ואחיות רופאים ומטפלים וצוות פרה-רפואי
ד"ר שאדי עסלי
ד
תאריך הצטרפות: 2019-01-03
מספר משרות שפורסמו: 1
מרפאת שיניים- קריית גת
פארמה שאול
פארמה שאול
תאריך הצטרפות: 2018-10-24
מספר משרות שפורסמו: 1
בית מרקחת פרטי עובדים עם כל קופות החולים
אסותא אשדוד
אסותא אשדוד
תאריך הצטרפות: 2019-03-27
מספר משרות שפורסמו: 2
בית החולים אסותא הציבורי אשדוד
תוצאות פתרונות משאבי אנוש
תוצאות פתרונות משאבי אנוש
תאריך הצטרפות: 2019-03-21
מספר משרות שפורסמו: 0
תוצאות פתרונות משאבי אנוש עובדת למול חברות פארמה וביוטק ומסייעת בגיוס עובדים למגוון משרות בתחום . אנו מחפשים את ההתאמה האישית בין העובד לעסק ומלווים את התהליך לאורך זמן. totsaot.co.il
דנאל משאבי אנוש
דנאל משאבי אנוש
תאריך הצטרפות: 2018-11-18
מספר משרות שפורסמו: 1
אחת מחברות ההשמה הגדולות בארץ. חברה ציבורית המגייסת לתחומים רבים בפריסה ארצית!
אמריקן לייזר
אמריקן לייזר
תאריך הצטרפות: 2018-10-18
מספר משרות שפורסמו: 5
אמריקן לייזר הינה הרשת המובילה בישראל בתחום האסתטיקה המספקת טיפולי הסרת שיער בהתאמה אישית, הסרת משקפיים בלייזר וטיפולים אסתטיים שונים לגוף ולפנים בשיטות חדשניות ולא פולשניות. סטנדרטים גבוהים, בקרה קפדנית, מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת ממקמים את הרשת בצמרת מרכזי האסתטיקה בארץ ובעולם.
מוניטור מוקד לקפואה דחופה
מוניטור מוקד לקפואה דחופה
תאריך הצטרפות: 2019-03-18
מספר משרות שפורסמו: 0
מוניטור מוקד לרפואה דחופה
טבורית בנק דם טבורי
טבורית בנק דם טבורי
תאריך הצטרפות: 2018-12-19
מספר משרות שפורסמו: 1
"טבורית" היא בנק הדם הטבורי הגדול בישראל. החברה מציעה שירות של איסוף, שימור וביטוח תאי גזע מדם טבורי עבור התינוק ובני משפחתו. הבנק נמצא בבעלות מלאה של המרכז הרפואי שיבא תל-השומר וממוקם בבניין המעבדות בשטחו.
מימד 3
מימד 3
תאריך הצטרפות: 2019-03-28
מספר משרות שפורסמו: 3
חברה המגייסת לטובת חברות רפואיות
בית אקשטיין
בית אקשטיין
תאריך הצטרפות: 2019-02-07
מספר משרות שפורסמו: 7
בית אקשטיין הוא ארגון הנותן מענה לאוכלוסיות מיוחדות. ישנם מסגרות בפריסה ארצית בהן מסגרות של דיור, מרכזי תעסוקה ובתי ספר לחינוך מיוחד.
זמיר
זמיר
תאריך הצטרפות: 2019-01-14
מספר משרות שפורסמו: 1
חברת כוח אדם
בית אקשטיין
בית אקשטיין
תאריך הצטרפות: 2018-11-21
מספר משרות שפורסמו: 18
בית אקשטיין מקבוצת דנאל, הינו הארגון הגדול והמוביל בארץ בתחום מתן שירותים לאנשים עם מוגבלות. מזה כ-30 שנים אנו חותרים לאפשר לאנשים עם מוגבלות להגדיר את מטרות חייהם, לשפר את איכות חייהם, להשתלב בחברה ולממש את חלומותיהם. בית אקשטיין מספק שירותים לילדים, בני נוער ובוגרים בעשרות מסגרות בפריסה ארצית רחבה ממגוון אוכלוסיות: אנשים עם לקויות למידה, אנשים עם לקויות הסתגלות, אנשים עם קשיים רגשיים, אנשים על הרצף האוטיסטי ואנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית. המודל המקצועי אשר מנחה את כל הפעילות בבית אקשטיין הנו מודל איכות החיים, אשר הוכח במספר רב של מחקרים כמודל אשר משפר באופן משמעותי את איכות החיים וההשתלבות החברתית של אנשים עם מוגבלות.