צרו קשר

צפו בשאלות נפוצות על ידי קהל המשתמשים שלנו. לא מצאתם את התשובה שחיפשתם? אתם מוזמנים למלא את הטופס ולשלוח את פנייתכם. אנו נענה בהתאם תוך 3 ימי עסקים.

מה זה מידג'ובס

מידג'ובס הוא אתר משרות רפואיות בישראל, המפרסם משרות רפואיות במגוון מקצועות בריאות ומשדך בין המעסיק לעובד למען שתי מטרות מרכזיות – מניעת אבטלה וצמצום מחסור בכוח אדם במוסדות הרפואיים.

החלפתי את המייל שלי, איך מעדכנים אתכם?

בהחלפה למייל של הכניסה למערכת, תישלח שתי הודעות בעלות אותה הודעה על החלפת מייל לשני המיילים - הישן והחדש.

במידה והמייל החדש אינו שלך, יש ליצור קשר עם האתר.

איך מוצאים משרה ב-MEDJOBS?

1- בדף ראשי בחיפוש החופשי, יש לרשום מספר משרה או טקסט חופשי - למשל "אחות בתל השומר" ומנוע החיפוש שלנו יתאים משרת אחיות בבית החולים תל השומר.

2- דרך כפתור חיפוש המשרות בתפריט הראשי של האתר. בתוך הדף של חיפוש המשרות תוכלו לחפש באופן ממוקד דרך רשימת בחירה של: תחום - דוגמא: סיעוד, איזור - דוגמא: צפון, ואז ייפתח לכם מיקום שהוא בעצם תת איזור - דוגמא: חיפה, סוג - דוגמא: משרה מלאה ומנוע החיפוש שלנו ימצא עבורכם משרה ממוקדת לפי אפשרויות החיפוש שבחרתם בהם.

איך מקבלים הצעות עבודה למייל?

כדי לקבל עדכונים לגבי משרות אותן הגדרתם כרלוונטיות עבורכם, תחילה עליכם לוודא כי אישרתם קבלת משרות למייל ולנייד. לאחר מכן, גשו ל"סוכן חכם" (או, לחצו כאן)- שם, תוכלו להגדיר את תחומי החיפוש הרלוונטיים עבורכם ולקבל עדכונים ישירות למייל. באפשרותכם להירשם לסוכן החכם דרך הדף הראשי של הפורטל בחלקו התחתון תחת כותרת "מעוניין/ת לקבל הצעות עבודה הכי חדשות לדוא”ל בחינם ולפני כולם ?".

איך אוכל להסיר את עצמי מרשימת הדיוור?

נווט את העכבר לשם שלך וכנס לעדכון פרטים או פרטים אישיים, בדף זה למטה הסר את הסימון ליד "הצטרף" תחת הכותרת "הצטרף לרשימת התפוצה" ולחץ על הכפתור "עדכון פרטים".

היכן נמצאות המשרות ששמרתי?

נווט את העכבר לשם שלך וכנס לפרופיל שלך, בחר בלשונית "משרות שמורות".

איך נרשמים לאתר?

כעובד, תוכל להירשם דרך מילוי הטופס שנמצא כאן.

כמעסיק, תוכל להירשם דרך מילוי הטופס שנמצא כאן.

איך מעלים קובץ של קורות חיים לאתר?

נווט את העכבר לשם שלך וכנס לפרופיל שלך, בחר בלשונית " קו"ח ".

שם תוכל לעיין בקובץ שהעלאת ע"י לחיצה על אייקון "עין", או למחוק אותו ע"י לחיצה על אייקון "סל אשפה".

איך שולחים קורות חיים?

בכדי לשלוח קו"ח, קודם כל עליך להיות רשום כעובד (הירשם כאן), ולהתחבר למערכת.

אחר כך תוכל ללחוץ בכל משרה על כפתור "הצג פרטים" או על "כותרת המשרה", אחרי לחיצה על אחד מהכפתורים הללו, תמצא כפתור ברקע אדום ובתוכו "שלח קורות חיים". אחר לחיצה על כפתור "שלח קורות חיים", יפתח לך חלון בו יש טופס מילוי פרטים ובחירת קובץ קו"ח אותו תרצה לצרף, המעסיק יקבל את ההגשה כמייל למייל שלו.

איפה אראה את היסטוריית שליחת קורות חיים?

נווט את העכבר לשם שלך וכנס לפרופיל שלך, בחר בלשונית "היסט. שליחת קו"ח".

איך מפרסמים משרה באתר?

בכדי לפרסם משרה באתר MEDJOBS עליך קודם כל להירשם לאתר כמעסיק מכאן ואחר כך להתחבר לאתר כמעסיק.

אחר כך נווט את העכבר לשם שלך, כנס לפרופיל שלך ובחר בלשונית או בכפתור "פרסום משרה", ומלא את הטופס שמופיע.

מדוע כדאי להצטרף למידג'ובס?

מאות משרות מתפספסות, הרבה מומחים והרבה אנשים ממקצועות הבריאות נשארים בלי עבודה זמן רב עקב קושי במציאת עבודה, בדיוק את הבעיה הזו החלטתנו לפתור. מידג'ובס הוא אתר משרות רפואיות אשר מפרסם משרות רפואיות במגוון מקצועות בריאות, ומשדך בין המעסיק לעובד ומשיג שתי מטרות – מניעת אבטלה וצמצום מחסור בכוח אדם במוסדות הרפואיים למניהם.

מה זה עובד ומה זה מעסיק?

עובד זהו משתמש המחפש משרה בתחום עבודתו.

מעסיק יכול להיות אדם פרטי, חברה, מוסד, בית חולים או חברת כוח אדם אשר באחוזתה משרה בתחום הרפואה שאותה רוצה לפרסם ולאפשר לעובדים להתעניין, לצפות ולהגיש קורות חיים אליהה.


מה תרצו
לעשות?