פרסום במידג'ובס

מוזמנים לעקוב אחרינו

טלפון פייסבוק לינקדאין מייל

אנחנו ב-Medjobs מתמקדים בחיפוש משרות עבור קהל יעד אחד – מחפשי עבודה מתחום הרפואה. Medjobs הוא האתר בעל מגוון המשרות הרפואיות הגדול ביותר בישראל, האתר מתעדכן אונליין מדי יום ומאפשר החלפת תפקיד ללא צורך בוויתור על הוותק שהצטבר מהמשרה הקודמת. באתר מוצגות עשרות משרות של מעסיקים פוטנציאלים, המציעים מאות משרות בלעדיות לאתר.

 

Medjobs היא הפלטפורמה הטובה ביותר עבור מוסדות רפואיים, לרבות בתי חולים, קופות חולים, עסקים פרטיים ועוד, לחיפוש אחר עובדים. בעזרת המערכת החכמה של Medjobs, ומנוע חיפוש מהיר, איכותי ומעודכן, יכול מחפש העבודה ליצור קורות חיים מקצועיים ללא עלות, ולקבל את המשרות הרלוונטיות בעבורו, ישירות למייל.

 

המטרה שלנו היא לענות על הצרכים שלכם. להפנות מועמדים למשרות הרפואיות השוות ביותר בישראל, לצד פרסום משרות של כל המוסדות הרפואיים המובילים במדינה. במקביל אנו מציגים עמוד פייסבוק, לינקדאין ודף אינסטגרם פעילים, עם מאות משרות רפואיות שמתעדכנות מדי יום.

 

פרסמו אצלנו.

מה התועלת שאנו מביאים לכם?

 

  • ערוצי המדיה שלנו פונים לקהל יעד מקצועי – מעסיקים ומחפשי עבודה בתחום הרפואה

 

  • אנחנו נחשבים לאתר המשרות והתוכן הגדול בישראל בתחום הרפואה עם עשרות משרות ומאמרים המתעדכנים מדי חודש

 

  • אנו מציעים עבורכם פרסום כתבות עם תוכן מקודם, הוספת קישורים ותמונות על פי הצרכים שלכם, באנרים פרסומיים שיפורסמו אצלנו באתר, ודיוורים על מנת שהתוכן יהיה תמיד רלוונטי, מתאים ומניע לפעולה

 

  • ברגע שתפסיקו לשלם, הבאנרים הפרסומיים באתר ייעלמו, אך כתבות התוכן התדמיתיות שלכם באתר יישארו גם לאחר תום תקופת הפרסום, כך שתמיד תופיעו במנועי החיפוש, תקבלו חשיפה ותהיו מקודמים באתר המוביל בישראל בתחום המשרות הרפואיות
     

מעסיקים יקרים, נשמח לעזור לכם להגיע אל היעדים שהצבתם בעבורכם ובעבור העסק שלכם – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

לפרטים נוספים ומידע נוסף צרו עמנו קשר עוד היום:

0723939550, info@medjobs.co.il

     

שלכם,

צוות Medjobs


מה תרצו
לעשות?