מי אנחנו

עיסוק בתחום הרפואה הוא לא עיסוק שקורה במקרה – מדובר בבחירה מושכלת שביצעתם מסיבה אחת פשוטה: אתם מעוניינים לעזור לזולת ולהפוך את העולם לטוב יותר, באמצעות הצלת חיים, שיפור איכות חיים והקרבה של ממש, והכל למען האחר. אין ספק שרצונות אלו מקורם בערכים הקרובים לליבכם, המשמשים עבורכם במצפן בכל הנוגע לחיים המקצועיים והאישיים שלכם כאחד.

 

אכן, רבים מאלו שבחרו לעסוק במקצועות אלו, רואים בהם לא פחות משליחות ומטרה לחיים. אך האמת העגומה היא, שעבור לא מעט מהם, המציאות שונה לחלוטין.

 

הנה נתון שיפתיע גם אתכם: בשנת 2019, ישנו אחוז ניכר של בוגרי תארים, הכשרות ומסלולים אקדמיים שאינם מוצאים תעסוקה בתחום מקצועות הבריאות, זאת למרות שהם עברו הכשרה מלאה והם עומדים בכל הדרישות. זה לא נגמר כאן – רבים מהם מתארים את הליך חיפוש המשרה המתאימה כהליך מייגע שנמשך במשך חודשים ולעתים אף שנים (!) מה שהוביל בסופו של דבר ללא מעט מאותם מחפשים להתפשר על משרה שאינה מתאימה להם והם נמצאים בה רק כדי לשרוד ולהתפרנס בכבוד.

 

הסיבות למצב בעייתי זה הן מגוונות וכוללות בין היתר הליכי ביורוקרטיה מתישים, מספר תקנים נמוך, חוסר סנכרון בין המוסדות השונים (לימודיים, רפואיים ומוסדיים כאחד) ועוד כהנה וכהנה סיבות שיוצרות יחדיו מציאות שאינה נתפסת.

 

ניתן לדבר רבות על כל סיבה, אך בפועל – הנושא הבוער הוא שאסור לכל חברה מתפקדת להרשות לעצמה להתעלם מהצורך החיוני בבעלי תפקידים אלו, משום שנחיצותם למערכת מתבטאת בחשיבות קריטית להצלת חיי אדם, פשוטו כמשמעו.

מוזמנים לעקוב אחרינו

טלפון פייסבוק לינקדאין מייל

איך נולד הרעיון להקמת פורטל מידג'ובס?

 

באוקטובר 2018, קמה קבוצה של אנשי טכנולוגיה, רפואה ויזמים שהפכו את החזון המשותף של חבריה ועמיתיהם לפתרון כולל, מתקדם ואפקטיבי, אשר נותן מענה מקיף לכל אלו המחפשים את ייעודם במקצועות הבריאות השונים בישראל, והכל תחת קורת גג אחת – פורטל מידג'ובס.

 

אמנם עוד לא נמצאו משרות לכל אחד מבוגרי המסלולים האקדמיים השונים וישנן עוד פעולות רבות שניתן לבצע כדי לשפר את המצב הקיים, אך הצלחנו להוכיח תוך זמן קצר כי האתר עזר כבר למאות אנשים שונים למצוא את המשרה המתאימה להם באמצעות מערכת מתקדמת, מוכחת וקלה לשימוש, המרכזת את כל המקצועות הרלוונטיים במקום אחד, בנוסף ליתרונות רבים נוספים שהופכים את הפלטפורמה לייחודית וכדאית לכל מי שעוסק בעולם הרפואה.

 

עולם הרפואה מתקדם בצעדי ענק - איפה אתם בסקאלה?

 

בזמן הקצר שבו מידג'ובס קיים, הספיקה להיווצר קהילה פעילה ותוססת, שבין פעולותיה, אנו דואגים להפגיש בין חברות מגייסות בתחום הרפואי לבין מחפשי העבודה, מה שהופך לפשוט יותר בזכות העובדה שאנחנו בין האתרים הבודדים בישראל המתמקדים אך ורק במשרות בריאות ומשמשים בית לכל המשרות הרפואיות בישראל.

 

האתר שלנו מציג תוצאות מרשימות בדמות עשרות מעסיקים ומאות משתמשים רשומים, הנהנים ממאות משרות בלעדיות, עם מעל ל-60% סיכויי הצלחה במציאות עבודה!

 

רוצים להצטרף לקהילה שלנו? הצטרפו בקליק אחד! 

 

איך זה עובד?

 

מידג'ובס מהווה פלטפורמה למוסדות רפואיים, לרבות בתי חולים, קופות חולים, עסקים פרטיים ועוד, המאפשרת להם לפרסם משרות רפואיות במגוון מסלולים (כולל מסלול פרסום חינמי).

 

המערכת החכמה שלנו מאפשרת יצירת קורות חיים מקצועיות ללא עלות, מנוע חיפוש משודרג ומהיר, ואף אפשרות לסוכן משרות ושליחת משרות רלוונטיות היישר למייל המשתמש.

 

במדיג'ובס, אנו אוהבים להישאר מעודכנים- בכל יום מצטרפים ארגונים חדשים ומתפרסמות הצעות חדשות: אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ולמצוא את התפקיד עבורכם.

 

לחצו כאן כדי לחפש עבודה בתחום שלכם וליהנות מהצעות בלעדיות!

 


מה תרצו
לעשות?